Pływanie

Nasze zajęcia nauki i doskonalenia pływania realizujemy w formie:

 – Kursy pływania (zajęcia w grupach o niewielkiej liczebności dla dzieci w różnym wieku, młodzieży i dorosłych)
 – Zajęcia indywidualne (zajęcia ukierunkowane na indywidualizację procesu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych)
 – Pływanie korekcyjne (zajęcia mające na celu korekcję wad postawy – np. skoliozy, kifozy, plecy okrągłe, plecy płaskie, płaskostopie)
 – Zajęcia pływackie dla szkół i przedszkoli (zajęcia przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych)

Uczestnicy naszych zajęć to dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież i osoby dorosłe. W celu dogłębnej analizy nauczanych elementów w zakresu techniki pływania podczas realizacji zajęć wykorzystujemy rejestrację filmową i fotograficzną. Ma ona na celu wykształcenie u osób uczących się większej świadomości wykonywanych ruchów, a co z kolei wpływa na szybsze ich przyswajanie i ewentualnie korygowanie pojawiających się błędów.


Miejsce Zajęć

Jedynie sprawdzeni instruktorzy!

Podstawowe cele naszej działalności realizujemy dzięki rzetelnemu przygotowaniu praktycznemu i teoretycznemu, jak również w oparciu o wieloletnią praktykę pedagogiczną.

Naszą kadrę trenersko-instruktorską tworzą absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i innych uczelni wyższych o profilu sportowo-pedagogicznym oraz trenerzy i instruktorzy pływania.