ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWACKIE 2022/2023

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWACKIE PRO-SWIM 2022/2023

Szanowni Państwo !!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć nauki i doskonalenia pływania.

Nasze zajęcia prowadzimy zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych i seniorów. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy opis naszej działalności.

Zajęcia realizowane są na krytych pływalniach w Krakowie: Kolna i Ruczaj oraz w Zabierzowie. Rozpoczęcie zajęć jest zaplanowane w trzecim tygodniu września 2022 roku.

Zapisy będziemy prowadzić:
– telefonicznie 605254791 od 1 września 2022 r.
– mailowo pro-swim@pro-swim.pl od 29 sierpnia 2022 r.
– przez formularze zgłoszenia on-line na stronie od 29 sierpnia 2022 r.

OBECNI KLIENCI – zapisy
Dla wszystkich kontynuujących zajęcia w swoich zeszłorocznych grupach i lokalizacjach proponujemy rezerwację miejsc przez formularz zgłoszeniowy on-line dla obecnych klientów lub wysyłając maila na adres pro-swim@pro-swim.pl podając: imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz termin zajęć w sezonie 2021/2022. Dokładne szczegóły oraz potwierdzenie rezerwacji miejsca wyślemy w zwrotnym mailu lub przekażemy informacje telefonicznie. Oczywiście możecie Państwo również rezerwować miejsca na zajęciach kontaktując się telefonicznie od 1.09.2022.
NOWI KLIENCI – zapisy
Dla wszystkich nowych klientów, którzy chcieliby do nas dołączyć zapisy będziemy prowadzić telefonicznie od 1.09.2022. Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty i zaproponujemy zajęcia dopasowane do wieku uczestnika i jego umiejętności pływackich. Możecie Państwo skorzystać również z formularza zgłoszeniowego on-line dla nowych klientów.
OFERTA ZAJĘĆ PŁYWACKICH PRO-SWIM

ZAJĘCIA GRUPOWE- KURSY PŁYWANIA

Zajęcia odbywają się w małych grupach (maksymalnie 6-8 osób), a ich uczestnicy są dobierani w oparciu o kryterium wieku, posiadanych umiejętności pływackich oraz sprawności motorycznej.

Optymalny dobór uczestników danej grupy pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie nauczanych elementów. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych zarówno na etapie nauki pływania jak i doskonalenia już posiadanych umiejętności.

Tą formę zajęć pływackich szczególnie polecamy najmłodszym dzieciom w wieku 4-7 lat. Podczas tych zajęć umiejętnie łączymy naukę i zabawę co pozwala na szybkie i bezstresowe przyswajanie umiejętności pływackich a przy okazji jest wspaniałą formą odpoczynku i relaksu.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Istotą tych zajęć jest zintensyfikowanie działań prowadzących do szybszego opanowania umiejętności pływania. Większa intensywność pozwala na stosunkowo szybkie osiągnięcie wyznaczonych celów. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania terminu zajęć do indywidualnych potrzeb klienta.

Dla każdego uczestnika jest opracowywany indywidualny tok ćwiczeń dostosowany zarówno do aktualnej dyspozycji organizmu (wytrzymałość, wydolność) jak i wieku. Zajęcia realizujemy na krytych pływalniach: Kolna, Ruczaj i Zabierzów.

PŁYWANIE KOREKCYJNE

Pływanie korekcyjne to ćwiczenia w środowisku wodnym w pozycji poziomej, zachowujące charakter ruchów lokomocyjnych mające na celu działanie bezpośrednie na te mięśnie, których napięcie uległo zaburzeniu.

Pływackie ćwiczenia korekcyjne spełniają funkcję kompensacyjną (profilaktyka) i korekcyjną (zahamowanie rozwoju wady lub zmniejszenie jej rozległości)

Korygowanie wad postawy dzięki zajęciom na pływalni jest bardzo lubianą przez dzieci formą terapii. Zajęcia korekcyjne w wodzie pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym, z jednej strony zabawę w wodzie a z drugiej doskonalenie umiejętności pływackich z oddziaływaniem terapeutycznym.

Pływanie korekcyjne

ZAJĘCIA PŁYWACKIE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Od wielu lat zajmujemy się organizacją i realizacją zajęć pływackich współpracując w szerokim gronem przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz instytucji zajmujących się kształceniem dzieci i młodzieży. 

Zajęcia realizowane są zarówno w ramach lekcji wychowania fizycznego, jak również w formie zajęć pozalekcyjnych-dodatkowych i mogą być atrakcyjnym uzupełnieniem całej oferty programowej placówki. 

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę grup zorganizowanych, począwszy od organizacji zajęć (ustalenie optymalnego terminu, wybór i rezerwacja pływalni, pomoc w organizacji transportu), a skończywszy na praktycznej realizacji nauki i doskonalenia pływania.

Zajęcia pływackie dla szkół i przedszkoli