AKTUALNOŚCI
 
 
ROZPOCZYNAMY PŁYWANIE - ORGANIZACJA ZAJĘĆ PŁYWACKICH 2020/2021
W najblizszym tygodniu startujemy nasze zajęcia pływackie w Zabierzowie oraz na basenie Kolna. Zajęcia na Ruczaju rozpoczniemy z małym opóźnieniem w związku z przedłużoną przerwą technologiczną (o terminie rozpoczęcia zajęć będziemy jeszcze informować)
Przedstawiamy informacje nt. organizacji zajęć.
BEZPIECZEŃSTWO COVID-19
Poniżej kilka zasad, których powinniśmy przestrzegać na obiektach w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną
- maseczki zasłaniające usta i nos musimy mieć założone w holu pływalni do momentu wejścia do szatni (przebieralni). 
- w obiekcie zachowajmy dystans społeczny, natomiast przy kasie pływalni powinna przebywać w miarę możliwości jedna osoba
- przed wejściem na zajęcia zdezynfekujmy lub umyjmy ręce
- zegarek do otwarcia szafki możemy odebrać z kasy nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć
- w miarę możliwości dzieci starsze, które nie wymagają pomocy rodziców powinny wchodzić same do szatni i na zajęcia
CO ZABRAĆ NA ZAJĘCIA
- strój kąpielowy
- czepek, okularki do pływania
- klapki, ręcznik
 
BASEN ZABIERZÓW
Zajęcia rozpoczynamy we wtorek 15 września. Przed pierwszymy zajęciami (ok 15-20 minut) w holu pływalni -przy kasie, będziemy rozdawać karnety oraz dokumenty (regulamin zajęć, oświadczenie). 
BASEN KOLNA 
Zajęcia rozpoczynamy w sobotę 19 września. Przed pierwszymy zajęciami (ok 15-20 minut) w holu pływalni -przy kasie, będziemy rozdawać karnety oraz dokumenty (regulamin zajęć, oświadczenie).
BASEN RUCZAJ
Informacja o pierwszych zajęciach pojawi się po potwierdzeniu przez kierownictwo obiektu o terminie otwarcia pływalni.
 
Cennik 12 godzinnego kursu dostępny tutaj. Od momentu otrzymania zegarka przy wejściu rozpoczyna się czas 70 minut pobytu na obiekcie wliczony w cenę zajęć (45 min zajęć + 25 minut na przebranie). Po przekroczeniu tego czasu jest automatycznie uruchamiane minutowe naliczanie do opłacenia przy zwrocie zegarka w kasie.
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                                              SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWACKIE PRO-SWIM 2020/2021

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczne zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Podobnie ja w roku poprzednim realizacje zajęć będziemy prowadzić na basenach w Krakowie - basen Kolna, basen Ruczaj oraz w Zabierzowie, natomiast rozpoczęcie planowane jest w trzecim tygodniu września. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno w formie grupowych kursów pływania jak i indywidualnych lekcji. 
  OFERTA ZAJĘĆ GRUPOWYCH (harmonogram zajęć, cenniki, miejsce zajęć)         OFERTA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH (cenniki, miejsce zajęć)
 
Dla wszystkich nowych klientów którzy chcieliby do nas dołączyć zapisy będziemy prowadzić telefonicznie do poniedziałku 31.08.2020. Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty i zaproponujemy zajęcia dopasowane do wieku uczestnika oraz jego umiejętności pływackich lub ich braku w przypadku zajęć nauki od podstaw. 
Naszym obecnym klientom kontynuującym zajęcia proponujemy rezerwację miejsc już od dzisiaj przez FORMULARZ ZGŁOSZENIA lub przez wysłanie maila na adres pro-swim@pro-swim.pl podając: imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz orientacyjny termin podany w harmonogramie naszych zajęć. Dokładne szczegóły oraz potwierdzenie rezerwacji miejsca wyślemy w zwrotnym mailu lub przekażemy telefonicznie. Oczywiście możecie Państwo również rezewrować miejsca na zajęciach kontaktując się telefonicznie od 31.08.2020.
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
Informacja dotycząca COVID-19
Obecnie wszytskie obostrzenia i limity dla krytych pływalni zostały już zniesione (pewne organiczenia dotyczą tylko aquaparków). Na wszystkich obiekatach gdzie realizujemy nasze zajęcia będziemy musieli zastosować się do zaleceń dotyczących zachowania dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa (stosowania maseczki) do momentu wejścia do przebieralnii. Na hali basenowej nie będzie konieczności używania maseczek.  

PODSUMOWANIE WAKACYJNYCH OBOZÓW PRO-SWIM 2020

Nasze tegoroczne obozy wakacyjne jeszcze w miesiącu maju stały pod dużym znakiem zapytania w związku z panująca pandemią. Mimo przeciwności (COVID-19) udało nam się jednak zorganizować zarówno nasze obozy wyjazdowe jak i sportowe wakacje nad zalewem w Kryspinowie.
Niestety pogoda jak to w naszym kraju w kratkę ... jak zeszyt do matmy 😆. Za to dzieciaki w tym roku .... SUPER. Dobrej zabawy i uśmiechów nie brakowało i co najważniejsze było bezpiecznie a każdy wrócił do domu cały i zdrowy !!!
Ufamy, że wszyscy spotkamy za rok.... lub podczas Obozów Zimowych 2021. 
 
Zobaczcie sami jak bawiliśmy się podczas naszych WAKACJI Z PRO-SWIM  

GALERIA OBOZY LETNIE 2020
GALERIA SPORTOWE WAKACJE nad zalewem w Kryspinowie

 
Serdeczne podziękowania kierujemy do MEGA KADRY obozowej za super zajęcia i opiekę. 👏👍💪 Ania Węgłowska, Monika Wielgosz, Karolina Owczarek, Paulina Artymiak, Michał Kruczek, Krystian Celiński, Wojtek Kowalczyk, Piotr Juszczak, Kuba Węgrzyn, Marcin Kłusek i Agnieszka Czubak - jesteście SUPER, wielkie dzięki. Bez Waszej pomocy nie udałoby się zorganizować tak wspaniałych obozów.

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH W SEZONIE 2019/2020

W związku z obecnie panującą i znaną wszystkim sytuacją, z wielkim żalem podjęliśmy decyzje o zakończeniu tegorocznych grupowych zajęć pływackich. Jak pewnie wszyscy wiedzą część pływalni na których prowadziliśmy zajęcia zostanie otwarta w już czerwcu. Dla tych obiektów zostały opracowane (przez MZ i GIS) wytyczne, które poza zachowaniem dystansu czy koniecznością uzywania środków ochrony osobistej określąją ilość osób korzystających z basenu i ograniczają możliwość pływania do 4 osób na tor.
Mając na uwadze powyższe wytyczne, obłożenie pływalni (ilość zarezerwowanych torów) oraz brak możliwości przyjęcia na nasze zajęcia wszytkich klientów, zdecydowaliśmy o zakończeniu zajęć frowncryyell.
Mimo wszystko ufamy, że sytuacja w kraju na tyle się poprawi do września i będziemy mogli wrócić do realizacji naszych kursów pływania. Informacja o ropoczeciu kolejnego sezonu oraz możliwość zapisów pojawi się na naszej stronie pod koniec sierpnia 2020. Serdecznie wszystkich zapraszamy
Rozliczenie zajęć niewykorzystanych
Wszystkich naszych pływaków, tych malutkich i duzych bardzo prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej rozliczenia opłaconych i niewykorzystanych zajęć. Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanego FORMULARZA lub wysłanie informacji mailowej na pro-swim@pro-swiw.pl
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791
Wszystkim naszym pływakom (tym dużym rekinom i małym bąbelkom) życzymy udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku..... wiadomo w wodzie.
 
Chcemy Was również zaprosić do skorzystania z oferty coolSPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2020 cool
WAKACYJNE PŁYWANIE - indywidualne zajęcia w promocyjnych cenach
SPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2020 - półkolonie dla dzieci i młodzieży 
OBOZY LETNIE PRO-SWIM 2020 - wyjazdowe obozy i kolonie
SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
           .... i do szybkiego zobaczenia

SPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2020 - półkolonia stacjonarna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową tegoroczną ofertą. Znane już z naszych wyjazdowych obozów letnich zajęcia sportowo-rekreacyjne postanowiliśmy realizować również na miejscu w formie stacjonarnej.
Windsurfing, rowerki, pływanie i tenis to tylko niektóre propozycje aktywnych wakacji. Sprawdźcie sami naszą nową OFERTĘ                     
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu   
               
WAKACYJNE PŁYWANIE 2020
Serdecznie zapraszamy na naszą wakacyjną edycję zajęć pływackich. Proponujmey Państwu zajęcia indywidualne w promocyjnych cenach
1 osoba - 45 zł
2 osoby - 60 zł
3 osoby - 75 zł
Cena obejmuję realizację 45-minutowych zajęć indywidualnych z instruktorem. Cena zajęć nie zawiera biletu wstępu na basen dla uczestnika zajęć.
W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoninczy pod numerem 605254791 lub przez formularz zgłoszeniowy ON-LINE.
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY
   
OBOZY LETNIE PRO-SWIM 2020
 
Szanowni Państwo
W ostatnich dniach MEN, GIS i MZ przedstawiło wytyczne dla organizatorów wypoczynku letniego (https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz) 
Szczegółowo przeanalizowaliśmy wtyczne i z całą pewnością będziemy mogli je w pełni wdrożyć w naszą organizacje i realizację obozów, dlatego też z wielką radością chcemy poinformować, że tegoroczne Obozy Letnie PRO-SWIM 2020 odbędą się planowo.
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wybrane turnusy.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą WAKACYJNĄ OFERTĄ

Aktualne informacje znajdziesz na naszym 

INFORMACJA O WZNOWIENIU ZAJĘĆ PŁYWACKICH PRO-SWIM

Zgodnie z informacja przekazaną przez PRM, w ramach IV etapu znoszenia obostrzeń związanych z COVID-19,  od 6 czerwca będzie możliwość korzystania z basenów. Nie mniej jednak w dalszym ciągu wszyscy czekamy na nowe wytyczne dotyczące funkcjonowania i organizacji zajęć na pływalniach.
Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrekcjami basenów na których realizujemy nasze zajęcia, czekając na  szczegółowe informacje dotyczące wznowienia pracy i zajęć.
Jak tylko otrzymamy zielone światło wracamy do pływania. Wszystkich naszych podopiecznych małych i dużych będziemy informować na bieżąco.
Pozdrawiamy i do zobaczenia na basenie
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu          

INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI TEGOROCZNYCH OBOZÓW LETNICH PRO-SWIM 2020

OBOZY LETNIE PRO-SWIM a KORORNAWIRUS
 
Aktualna sytuacja związana z koronawirusem zmienia się bardzo dynamicznie i na obecną chwilę trudno jest ocenić i przewidzieć, co będzie się działo podczas wakacji. Na bieżąco śledzimy aktualne komunikaty Rządu, GIS oraz WHO i mimo niekiedy mało optymistycznych informacji wierzymy, że do wakacji epidemia w naszym kraju wyhamuje na tyle, aby można było bezpiecznie zorganizować nasze obozy.
Z ostateczną decyzją dotyczącą realizacji tegorocznych obozów wstrzymujemy się maja/czerwca, czekając na odpowiednie informację ze strony rządu i innych podległych mu instytucji.
Jako organizatorzy wypoczynku dzieci i młodzieży nasze obozy musimy zgłaszać 21 dni przed rozpoczęciem do Kuratorium Oświaty podlegającym bezpośrednio Ministerstwu Edukacji Narodowej. Przypuszczamy, że do końca maja będzie wydane stosowne oświadczenie dotyczące organizacji tegorocznych obozów i kolonii.  
W związku z powyższym na obecną chwilę zaplanowane obozy letnie PRO-SWIM 2020 nie są odwoływane.
 
W sytuacji gdy:
- w kraju zostanie utrzymany stan epidemii
- region (miejsce) gdzie organizujemy obozy będzie uznane przez władze za zagrażające życiu i zdrowiu
- będzie rekomendacja, zalecenie lub nakaz odwołania wszystkich imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży
będziemy zmuszeni do odwołania naszych obozów wyjazdowych lub zmiany formy ich realizacji, o czym będziemy wcześniej Państwa informować.
Obecnie pracujemy nad przygotowaniem alternatywnej formy wypoczynku wakacyjnego na wypadek „niekorzystnego scenariusza”. Oczywiście będzie to opcja do wyboru dla osób chętnych.
 
Informacja o opłatach za obóz.
Pragniemy poinformować, że zgodnie z Warunkami Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez F.H.U. PRO-SWIM Sebastian Zima oraz obowiązującymi przepisami prawa, organizator ma prawo odwołania w trybie natychmiastowym obozu z przyczyn od siebie niezależnych (epidemie, klęski żywiołowe, działania wojenne) i w takim przypadku każdy klient otrzymuje pełny zwrot wpłaconej kwoty.
 
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791.
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu      
!!! UWAGA !!! - ZAWIESZENIE NASZYCH ZAJĘĆ PŁYWACKICH
 
W związku z obecną sytuacją epidemioplogiczną, a w szczególności mając na uwadze bezpieczeństwo Nas wszystkich oraz w oparciu o zarządzenia i zalecenia władz wszystkie nasze zajęcia pływackie zostają wstrzymane od dnia 12.03.2020 r. (czwartek) do odwołania.
Podobne decyzje podjęły również obiekty na których realizujemy nasze zajęcia.
Przewidywany termin wznowienia zajęć 25.03.2020 r.  Będziemy informować wszystkich uczestników na bieżąco, obserwując rozwój wydarzeń.
Obecnie trwające edycję zajęć grupowych (kursów pływania) zostaną wydłużone o zajęcia które nie odbędą się wskutek zawieszenia.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu 605254791.
www.pro-swim.pl
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu     
OFERTA LETNICH OBOZÓW PRO-SWIM 2020
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą wakacyjnych obozów sportowo-rekreacyjnych. Nasze obozy to intensywne szkolenie z wielu dyscyplin, wspaniała zabawa, nieustający uśmiech i niezapomniane wspomnienia.
W tym roku w programie naszych obozów m.in: żeglarstwo, windurfing, pływanie, tenis ziemny, turystyka rowerowa, turystyka kajakowa i mnóstwo innych atrakcji. Sprawdźcie sami OFERTĘ LETNICH OBOZÓW PRO-SWIM
Zobaczcie jak bawiliśmy się w poprzednim roku                     GALERIA                                             
 
                     
AUKCJA CHARYTATYWNA DLA JAGODY LITNER "PREZYDENCKIE BOMBKI"
 
Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej dzielnej pływaczki Jagody Litner, która marzy o wyjeździe na Światowe Igrzyska osób z zespołem Downa.
Po wspaniałych sukcesach na Mistrzostwach Polski w pływaniu Sprawni Razem 2019 ( Złoty medal 50m. stylem grzbietowym, brązowy medal 50m. stylem klasycznym i brązowy medal 100m. stylem dowolnym) tym razem będziemy mocno trzymać kciuki za Jagodę podczas występu w Turcji (31st March - 7th April 2020 Trisome Games Multi-sport event, Antalya, Turkey https://www.su-ds.org/events/ )
Szczegóły akcji charytatywnej dla Jagody https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prezydenckie-bombki-bozonarodzeniowa-aukcja-na-rzecz-jagody,nId,3522287
SERDECZNIE ZAPRASZAMY                                                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
!!! UWAGA !!! - ODWOŁANIE CZWARTKOWYCH ZAJĘĆ 24.10.2019 r.
 
CZWARTEK 24.10.2019 - BASEN RUCZAJ
W związku z awarią instalacji elektrycznej na pływalni przy ul. Strąkowej (Ruczaj) nasze dzisiejsze zajęcia tj. 24.10.2019 zostają ODWOŁANE 😕😩😢😭.
Obecna edycja zajęć zostanie automatycznie przedłużona o jedno spotkanie. Przepraszamy za utrudnienia.
SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ.

OBOZY ZIMOWE PRO-SWIM 2020                                                                                       

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tegorocznych OBOZÓW ZIMOWYCH PRO-SWIM 2020.
W tym sezonie nasze zimowe szaleństwo ponownie zawita do Szczyrku. Szkolenie będziemy realizować z narciarstwa lub snowboardu w grupach doskonalenia jak i nauki od podstaw.
 
SZCZEGÓŁY OFERTY               KONTAKT                GALERIA OBOZU ZIMOWEGO 2019                                                                                                                                
                                                                                                                                                                   SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
 

NOWY SEZON ZAJĘĆ PŁYWACKICH 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia pływackie w roku szkolnym 2019/2020. Szczegółowy harmonogram oraz lokalizację zajęć podamy po 29 sierpnia 2019 roku. Wówczas rozpoczniemy również zapisy telefoniczne. W tym roku zaplanowaliśmy zajęcia m.in. na: Pływalni w Zabierzowie, Pływalni Kolna w Krakowie, nowej Pływalni na Ruczaju (ul. Strąkowa). Serdecznie zapraszmy do skorzystania z poniższego formularza wstępnej rezerwacji miejsca na zajęcia, która ułatwi nam organizacyjne przygotwanie zajęć. Zapisy i potwierdzenie rezerwacji on-line bedziemy dokonywali telefonicznie od 29 sierpnia 2019 roku. 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ GRUPOWYCH                          KONTAKT 
 
 
                                                                                    SERDECZNIE ZAPRASZAMY

FOTORELACJA Z TEGOROCZNYCH OBOZÓW LETNICH PRO-SWIM 2019

Wakację powoli dobiegają końca a my wracamy myślą do słonecznych chwil na tegorocznych obozach letnich PRO-SWIM 2019. Działo się dużo. Zobaczcie sami nasze obozy w obiektywie (kliknij ikonę)
ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH W SEZONIE 2018/2019
Powoli zbliża się koniec roku szkolnego i również koniec naszych tegorocznych zajęć pływackich. W związku z tym chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za okazane nam zaufanie i całoroczną współpracę. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia spełniły Wasze oczekiwania, a dzieciom przyniosły dużo radości i zadowolenia ze swoich postępów w nauce. Dlatego już dzisiaj pragniemy zaprosić do współpracy w nowym sezonie zajęć, w roku szkolnym 2019/2020.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie do końca czerwca wstępnego zgłoszenia na adres mailowy
pro-swim@pro-swim.pl podając: imię i nazwisko uczestnika oraz proponowany dzień zajęć. Szczegółowy harmonogram oraz lokalizację basenów na których będą realizowane zajęcia w sezonie 2019/2020 będziemy znali w ostatnim tygodniu sierpnia i wówczas rozpoczniemy telefoniczne zapisy oraz potwierdzenia wstępnych rezerwacji przesłanych drogą mailową. 
!!! UWAGA !!! - ODWOŁANIE SOBOTNICH ZAJĘĆ 25.05.2019 r.
 
W związku z awarią krytej pływalni w Zabierzowie nasze sobotnie zajęcia pływackie zostają odwołane. Informację o sposobie odrobienia tych zajęć przekażemy na kolejnych sobotnich zajęciach.
 
SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ.
Mistrzostwa Polski w Pływaniu "Sprawni Razem".

Wspaniałe wyniki naszej podopiecznej Jagody Litner podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu. Ciężka praca zawsze procentuje. Jagoda została Mistrzynią Polski na 50 m stylem grzbietowym i brązową medalistką na 50 klasykiem i 100 stylem dowolnym. Wieeeelkie GRATULACJE
Wyniki dostępne TUTAJ
 
Zdjęcia z Obozu Zimowego PRO-SWIM 2019
 
Serdecznie zapraszamy na naszą fotorelację z tegorocznych obozów zimowych Szczyrk 2019.
Przejdź do GALERII
 
Copyright ©2019 PRO-SWIM Sebastian Zima, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 52315
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem