AKTUALNOŚCI
 
 

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ NA BASENACH: ZABIERZÓW I RUCZAJ (ul. Strąkowa)

W związku z wprowadzeniem przez rząd obostrzeń (w tym zamknięcia basenów) na terenie całego kraju, zmuszeni jesteśmy kolejny raz odwołać nasze zajęcia pływackie do 9 kwietnia 2021.
Zawieszenie zajęć dotyczy pływalni:
- Zabierzów (wtorek)
- Ruczaj ul. Strąkowa (czwartek i piątek)
Życzymy zdrówka i przede wszystkim wytrwałości.
Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia
 
Aktualne informacje znajdziecie na naszym profilu      
OFERTA LETNICH OBOZÓW PRO-SWIM 2021
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą wakacyjnych obozów sportowo-rekreacyjnych. Nasze obozy to intensywne szkolenie z wielu dyscyplin, wspaniała zabawa, nieustający uśmiech i niezapomniane wspomnienia.
W tym roku w programie naszych obozów m.in: żeglarstwo, windurfing, pływanie, tenis ziemny, turystyka rowerowa, turystyka kajakowa i mnóstwo innych atrakcji.
Sprawdźcie sami OFERTĘ LETNICH OBOZÓW PRO-SWIM
Zobaczcie jak bawiliśmy się w poprzednim roku                     GALERIA                                             
 
                     

SPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2021 - stacjonarne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową tegoroczną ofertą. Znane już z naszych wyjazdowych obozów letnich zajęcia sportowo-rekreacyjne postanowiliśmy realizować również na miejscu w formie stacjonarnej w Kryspinowie nad zalewem.
Windsurfing, rowerki, pływanie i tenis to tylko niektóre propozycje aktywnych wakacji. Sprawdźcie sami naszą nową OFERTĘ                     
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu   
               

ORGANIZACJA ZAJĘĆ NA KRYTEJ PŁYWALNI KOLNA - ważne zasady

W związku z aktualną sytuacją związaną z pandemią, na krytej pływalni KOLNA będą obowiązywać poniższe zasady organizacyjne wprowadzone przez kierownictwo obiektu. Bardzo prosimy abyśmy wszyscy dostosowali się do tych wytycznych, mając na uwadzę przede wszystkim nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ale również aby nasze dzieciaki mogły w dalszym ciągu korzystać z pływalni. Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że każdy może już korzystać z możliwości pływania i tym samym mobilność osób na basenie jest dużo większa. Przedstawione zasady zostały opracowane w oparciu o wytyczne MZ i GIS, a ich celem przede wszystkim zapewnienie nam bezpieczeństwa. Dlatego też pamiętajmy D-dystans, D-dezynfekcja, M-maseczki.
Podobne zasady obowiązują już na innych basenach gdzie prowadzimy zajęcia.
Zasady na pływalni KOLNA:
1- Na teren Ośrodka wchodzimy w MASECZKACH OCHRONNYCH zakrywających NOS oraz USTA!!!!!
2- Kluczyki do szafek wydawane będą tylko dzieciom uczestniczącym w zajęciach .
3- Rodzice/ Opiekunowie mogą pomagać w przebraniu TYLKO dzieciom do 7 roku życia jeśli są niesamodzielne.
4- Rodzice / Opiekunowie którzy nie korzystają z basenu  po udzieleniu pomocy dzieciom powinni bezwzględnie opuścić teren szatni ( ubrania + buty)
5- Nie wolno wchodzić na teren niecki basenowej w urbaniu
6- Wszyscy rodzice, opiekunowie oczekujący na dzieci muszą opuścić OBIEKT , nie można gromadzić się na holu przy kasach basenowych jak również w holu na piętrze (dystans i bezpieczeństwo)
Jerdnocześnie zachęcamy do aktywnego korzystania z pływalni podczas zajęć dzieci. Każdy może już wykupić bilet wstępu i pływać, dbając jednocześnie o swoje zdrowie i wzmacniając odporoność.
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

WRACAMY NA ZAJĘCIA PŁYWACKIE !!!

Po długiej "zimowej" przerwie wracamy (w końcu !!!).
Od 12 lutego 2021 wznawiamy nasze zajęcia pływackie na wszystkich pływalniach (Ruczaj, Kolna, Zabierzów)
Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu      
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH  DO 14 LUTEGO 2021r.
Kochani !!!
W związku z zapowiedzianym przez rząd przedłużeniem zamknięcia pływalni, nasze wszystkie zajęcia zostają odwołane do 14 lutego 2021 .
Miejmy nadzieję, że baseny już wkrótce "dołączą" do galerii handlowych oraz sklepów i.... już niebawem zostaną ponownie otwarte (na co z niecierpliwością czekamy)
Tymczasem pozdrawiamy serdecznie

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791 

 

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH  DO 31 STYCZNIA 2021r.

W związku z ostatnimi decyzjami rządu, dotyczącymi przedłużenia obostrzeń, zmuszeni jesteśmy zawiesić nasze zajęcia pływackie do dnia 31 stycznia 2021 r.
Wszystkie pływalnie na których się spotykamy pozostają nadal zamknięte. Ufamy jednak, że zawieszenie działalności basenów nie potrwa zbyt długo.
O wznowieniu naszych zajęć będziemy Was informować na bieżąco.
Pozdrowionka i życzymy dużo zdrowia
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791                                 Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu     

INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI OBOZU ZIMOWEGO PRO-SWIM 2021

ORAZ JEDNODNIOWYCH WYJAZDÓW SZKOLENIOWYCH "SPORTOWE FERIE PRO-SWIM 2021"

Mając na uwadze ostatnio uchwalone rozporządzenia RM i MEN, ale przede wszystkim kierując się koniecznością zapewnienia bezpiecznego zimowego wypoczynku dla Państwa dzieci, zdecydowaliśmy że:
- Obóz Zimowy PRO-SWIM 2021 odbędzie się w zaplanowanym terminie, tj. od 21 do 27 lutego 2021 roku.
- jednodniowe wyjazdy szkoleniowe "SPORTOWE FERIE PRO-SWIM 2021" zostaną zrealizowane w II tygodniu nowych ferii zimowych, tj. 11-15.01.2021 
Oczywiście na dzień dzisiejszy zakładamy optymistyczny scenariusz i ufamy, że do stycznia sytuacja pandemiczna już na tyle się uspokoi abyśmy mogli bezpiecznie zorganizować zaplanowane wyjazdy, stosując się do zaleceń i wytycznych dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Nasze zimowe "szaleństwa" na nartach czy snowboardzie z całą pewnością pozytywnie wpłyną na samopoczucie naszych dzieci, wzmocnią ich odporność ale przede wszystkich pozwolą chociaż na kilka dni uwolnić od komputerów i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół.
Bądźmy wszyscy dobrej myśli.
 
SZCZEGÓŁY OFERTY               KONTAKT                                                                                                                      SERDECZNIE ZAPRASZAMY
DODATKOWE ZAJĘCIA NA PŁYWALNI KOLNA
 
W związku z odwołaniem naszych zajęć w dniach 17 i 31 października, aktualną edycję sobotnich zajęć przedłużamy o dwa spotkania, które odbędą się w dniach 12 i 19 grudnia 2020, wejście na zajęcia będzie na podstawie aktualnych karnetów z pierwszej edycji.  
Kolejną (drugą) edycję sobotnich kursów pływania, rozpoczniemy już w nowym roku, tj. od 23 stycznia. Nowe karnety będziemy rozdawać na zajęciach od 19 grudnia.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791                                 Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu 

ODWOŁANIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH - 19 i 20 listopada 2020r.

W tym tygodniu, z powodu przerwy technologicznej na krytej pływalni Ruczaj - ul. Strąkowa musimy odwołać nasze zajęcia w czwartek 19.11 i piątek 20.11.
Z informacji przekazanych przez kierownictwo obiektu, przerwa ma potrwać do 24 listopada, więc w przyszłym tygodniu pływamy już normalnie. W sytuacji gdyby zamknięcie basenu miało się przedłużyć, będziemy informować Was na bieżąco.
Obecnie trwające edycję zajęć na tej pływalni zostaną automatycznie przedłużone o jedno spotkanie.
Przepraszamy za utrudnienia
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791                                 Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu     
!!! UWAGA !!! - INFORMACJA NT. REALIZACJI AKTUALNYCH ZAJĘĆ PŁYWACKICH
 
W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi realizacji naszych zajęć pływackich chcelismy poinformować, że działamy w dalszym ciągu bez zmian i zgodnie z harmonogramem.
Mimo obowiązujących od 7 listopada nowych obostrzeń, nasza działalność jako zorganizowana forma aktywności fizycznej (zajęcia sportowe) – może być kontynuowana zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020r.
Na bieżąco obserwujemy rozwijająca się sytuacje jak i informacje rządu w odniesieniu do zajęć na pływalniach. Jeśli w najbliższym czasie pojawią się nowe wytyczne, skutkujące koniecznością zawieszenia naszych zajęć będziemy Was informować. 
 
Bardzo prosimy o zapoznanie się z komunikatem dyrekcji pływalni w Zabierzowie dotyczącym organizacji przemieszczania się na obiekcie https://osrzabierzow.pl/wazna-informacja/
 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu 605254791.
PAMIĘTAJCIE  -   DDM     (D-dystans D-dezynfekcja M-maseczki).                            Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu     

OBÓZ ZIMOWY / PÓŁKOLONIA PRO-SWIM 2021                                                                                      

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą zimową ofertą PRO-SWIM 2021.
W tym sezonie nasze zimowe szaleństwo na nartach i snowboardzie będziemy realizować zarówno w formie tradycyjnego wyjazdowego Obozu Zimowego PRO-SWIM jak również jednodniowych wyjazdów szkoleniowych -Sportowe Feriie PRO-SWIM
 
!!! UWAGA !!!
Zapisy rozpoczniemy w poniedziałek 18.10.2020 od godziny 18 (wówczas będą już aktywne formularze rezerwacji miejsc)
SZCZEGÓŁY OFERTY               KONTAKT                GALERIA OBOZU ZIMOWEGO 2020                                                                                                                                
                                                                                                                                                                   SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WRACAMY NA ZAJĘCIA - PONOWNE OTWARCIE PŁYWALNI

Uwaga!!! Od wtorku 20 października wracamy na wszystkie nasze zajęcia.

Otrzymaliśmy właśnie informację, że wszystkie kryte pływalnie na których realizujemy nasze zajęcia (Kolna, Ruczaj, Zabierzów) zostają ponownie otwarte. Tym samym będziemy mogli kontynuować nasze zorganizowane sportowe zajęcia pływackie.smilelaughingsmile

Zajęcia sportowe – jak precyzuje Ministerstwo Sportu – to zorganizowane formy aktywności fizycznej. Tak więc zgodnie z rozporządzaniem, zorganizowane zajęcia oraz zajęcia prowadzone w ramach zajęć szkolnych i akademickich na basenach mogą się odbywać.
Prawdopodobnie na obecną chwilę z basenów niestety nie będą mogli korzystać klienci indywidualni.
Poniżej komunikaty krytych pływalni:
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu  
!!! PAMIĘTAJMY !!!  D-dystans D-dezynfekcja M-maseczki
BASEN RUCZAJ (ul. Strąkowa)  - ORGANIZACJA ZAJĘĆ PŁYWACKICH 2020/2021
Szanowni Rodzice
Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą organizacji naszych zajęć pływackich na pływalni Ruczaj-ul. Strąkowa (przy SP 158).
Jak wszyscy wiemy obecna sytuacja panująca w naszym kraju jest szczególna, dlatego też będziemy musieli spróbować dostosować się do nieco innych niż zazwyczaj zasad obowiązujących na basenie, tym bardziej że jest to obiekt szkolny. Podczas samych zajęć w wodzie nie ma właściwie żadnych ograniczeń, natomiast organizacja wejścia i pobytu w szatniach nieco ulegnie zmianie. Ufam, że wspólnie uda nam się wypracować i przyzwyczaić do poniższych zasad wierząc jednocześnie, że powoli i z czasem będziemy wracać do normalności. Poniższe zasady zostały opracowane w oparciu wytyczne przedstawione przez kierownictwo obiektu, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo nas wszystkich.
 
BEZPIECZEŃSTWO COVID-19
- maseczki, chusty, przyłbice zasłaniające usta i nos musimy mieć założone w holu pływalni do momentu wejścia do szatni (przebieralni). 
- w obiekcie zachowajmy dystans społeczny, natomiast przy kasie pływalni powinna przebywać w miarę możliwości jedna osoba lub rodzic z dziećmi
- zegarek do otwarcia szafki możemy odebrać z kasy nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć
- z racji stosunkowo niewielkiej przestrzeni przy kasie pływalni, podczas trwania zajęć rodzice niestety powinni ograniczyć pobyt w holu do niezbędnego minimum. Można np. w tym czasie skorzystać z możliwości pływania po wykupieniu biletu wstępu.
- wszystkie dzieci starsze i młodzież, które nie wymagają pomocy rodziców powinny wchodzić same do szatni i na zajęcia
- przed wejściem na zajęcia zdezynfekujmy lub umyjmy ręce
 
WAŻNE - informacja dla rodziców dzieci najmłodszych (4-7 lat)
Dotyczy grup: Czwartek 16:30 i 18:45 oraz Piątek 16:30,17:15 i 18:45
Niestety z racji stosunkowo niewielkich szatni na basenie, kierownictwo obiektu chciałoby ograniczyć pobyt opiekunów do niezbędnego minimum, tylko dlatego aby nie kumulować dużej ilości osób w małej przestrzeni. Wiadomym jest, że Państwa pomoc w przygotowaniu dzieci do zajęć jest bardzo ważna, dlatego też wspólnie ustaliliśmy zasady, które pomogą nam być może znaleźć przysłowiowy „złoty środek” .
- jeśli to możliwe wskazane jest aby dzieci miały już założone stroje kąpielowe (kąpielówki) pod ubraniem.
- nasi instruktorzy zbiorą dzieci za bramką przy kasie przed wejściem do szatni, a następnie wejdą razem do szatni gdzie pomogą dzieciom. Z naszej strony zapewnimy obecność Pani w szatni damskiej i Pana w męskiej.
- po zajęciach rodzice będą mogli już wejść do szatni aby pomóc dziecku w przebraniu i suszeniu
- jeśli w Państwa ocenie dzieci poradzą sobie same w szatni, lepiej będzie aby przebierały się samodzielnie  
- przez pierwsze 2 tygodnie rodzice dzieci najmłodszych mogą wejść do szatni przed i po zajęciach. Spróbujemy wspólnie, w obecności naszych instruktorów pomagać dzieciom tak aby z czasem dzieci wchodziły przed zajęciami tylko z instruktorami. Prosimy tylko, aby w miarę możliwości ograniczyć swój pobyt do niezbędnego minimum.
- myślę że warto również omówić z dziećmi jak będzie wyglądała organizacja pobytu na pływalni
 
Mimo, że na pierwszy rzut oka powyższe zasady mogą wydawac się trudne w realizacji, to  ufam gorąco że wspólnie uda nam się do nich w większej części dostosować. Wspierając się nawzajem możemy usprawnić organizację naszych zajęć na basenie
Jeśli nasuną się Państwu jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego celem wyjaśnień (tel. 605254791).
CO ZABRAĆ NA ZAJĘCIA
- strój kąpielowy
- czepek, okularki do pływania
- klapki, ręcznik
 
Zajęcia rozpoczynamy w czwartek 24 września i piątek 25 września. Przed pierwszymy zajęciami (ok 15-20 minut) w holu pływalni, będziemy rozdawać karnety oraz dokumenty (regulamin zajęć, oświadczenie). W przypadku nieobecności na pierwszych zajęciach, bardzo proszę o informację mailową lub SMS. 
Cennik 12 godzinnego kursu dostępny tutaj.
ROZPOCZYNAMY PŁYWANIE - ORGANIZACJA ZAJĘĆ PŁYWACKICH 2020/2021
W najblizszym tygodniu startujemy nasze zajęcia pływackie w Zabierzowie oraz na basenie Kolna. Zajęcia na Ruczaju rozpoczniemy z małym opóźnieniem w związku z przedłużoną przerwą technologiczną (o terminie rozpoczęcia zajęć będziemy jeszcze informować)
Przedstawiamy informacje nt. organizacji zajęć.
BEZPIECZEŃSTWO COVID-19
Poniżej kilka zasad, których powinniśmy przestrzegać na obiektach w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną
- maseczki zasłaniające usta i nos musimy mieć założone w holu pływalni do momentu wejścia do szatni (przebieralni). 
- w obiekcie zachowajmy dystans społeczny, natomiast przy kasie pływalni powinna przebywać w miarę możliwości jedna osoba
- przed wejściem na zajęcia zdezynfekujmy lub umyjmy ręce
- zegarek do otwarcia szafki możemy odebrać z kasy nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć
- w miarę możliwości dzieci starsze, które nie wymagają pomocy rodziców powinny wchodzić same do szatni i na zajęcia
CO ZABRAĆ NA ZAJĘCIA
- strój kąpielowy
- czepek, okularki do pływania
- klapki, ręcznik
 
BASEN ZABIERZÓW
Zajęcia rozpoczynamy we wtorek 15 września. Przed pierwszymy zajęciami (ok 15-20 minut) w holu pływalni -przy kasie, będziemy rozdawać karnety oraz dokumenty (regulamin zajęć, oświadczenie). 
BASEN KOLNA 
Zajęcia rozpoczynamy w sobotę 19 września. Przed pierwszymy zajęciami (ok 15-20 minut) w holu pływalni -przy kasie, będziemy rozdawać karnety oraz dokumenty (regulamin zajęć, oświadczenie).
BASEN RUCZAJ
Informacja o pierwszych zajęciach pojawi się po potwierdzeniu przez kierownictwo obiektu o terminie otwarcia pływalni.
 
Cennik 12 godzinnego kursu dostępny tutaj. Od momentu otrzymania zegarka przy wejściu rozpoczyna się czas 70 minut pobytu na obiekcie wliczony w cenę zajęć (45 min zajęć + 25 minut na przebranie). Po przekroczeniu tego czasu jest automatycznie uruchamiane minutowe naliczanie do opłacenia przy zwrocie zegarka w kasie.
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                                              SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWACKIE PRO-SWIM 2020/2021

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczne zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Podobnie ja w roku poprzednim realizacje zajęć będziemy prowadzić na basenach w Krakowie - basen Kolna, basen Ruczaj oraz w Zabierzowie, natomiast rozpoczęcie planowane jest w trzecim tygodniu września. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno w formie grupowych kursów pływania jak i indywidualnych lekcji. 
  OFERTA ZAJĘĆ GRUPOWYCH (harmonogram zajęć, cenniki, miejsce zajęć)         OFERTA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH (cenniki, miejsce zajęć)
 
Dla wszystkich nowych klientów którzy chcieliby do nas dołączyć zapisy będziemy prowadzić telefonicznie do poniedziałku 31.08.2020. Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty i zaproponujemy zajęcia dopasowane do wieku uczestnika oraz jego umiejętności pływackich lub ich braku w przypadku zajęć nauki od podstaw. 
Naszym obecnym klientom kontynuującym zajęcia proponujemy rezerwację miejsc już od dzisiaj przez FORMULARZ ZGŁOSZENIA lub przez wysłanie maila na adres pro-swim@pro-swim.pl podając: imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz orientacyjny termin podany w harmonogramie naszych zajęć. Dokładne szczegóły oraz potwierdzenie rezerwacji miejsca wyślemy w zwrotnym mailu lub przekażemy telefonicznie. Oczywiście możecie Państwo również rezewrować miejsca na zajęciach kontaktując się telefonicznie od 31.08.2020.
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
Informacja dotycząca COVID-19
Obecnie wszytskie obostrzenia i limity dla krytych pływalni zostały już zniesione (pewne organiczenia dotyczą tylko aquaparków). Na wszystkich obiekatach gdzie realizujemy nasze zajęcia będziemy musieli zastosować się do zaleceń dotyczących zachowania dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa (stosowania maseczki) do momentu wejścia do przebieralnii. Na hali basenowej nie będzie konieczności używania maseczek.  

PODSUMOWANIE WAKACYJNYCH OBOZÓW PRO-SWIM 2020

Nasze tegoroczne obozy wakacyjne jeszcze w miesiącu maju stały pod dużym znakiem zapytania w związku z panująca pandemią. Mimo przeciwności (COVID-19) udało nam się jednak zorganizować zarówno nasze obozy wyjazdowe jak i sportowe wakacje nad zalewem w Kryspinowie.
Niestety pogoda jak to w naszym kraju w kratkę ... jak zeszyt do matmy 😆. Za to dzieciaki w tym roku .... SUPER. Dobrej zabawy i uśmiechów nie brakowało i co najważniejsze było bezpiecznie a każdy wrócił do domu cały i zdrowy !!!
Ufamy, że wszyscy spotkamy za rok.... lub podczas Obozów Zimowych 2021. 
 
Zobaczcie sami jak bawiliśmy się podczas naszych WAKACJI Z PRO-SWIM  

GALERIA OBOZY LETNIE 2020
GALERIA SPORTOWE WAKACJE nad zalewem w Kryspinowie

 
Serdeczne podziękowania kierujemy do MEGA KADRY obozowej za super zajęcia i opiekę. 👏👍💪 Ania Węgłowska, Monika Wielgosz, Karolina Owczarek, Paulina Artymiak, Michał Kruczek, Krystian Celiński, Wojtek Kowalczyk, Piotr Juszczak, Kuba Węgrzyn, Marcin Kłusek i Agnieszka Czubak - jesteście SUPER, wielkie dzięki. Bez Waszej pomocy nie udałoby się zorganizować tak wspaniałych obozów.

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH W SEZONIE 2019/2020

W związku z obecnie panującą i znaną wszystkim sytuacją, z wielkim żalem podjęliśmy decyzje o zakończeniu tegorocznych grupowych zajęć pływackich. Jak pewnie wszyscy wiedzą część pływalni na których prowadziliśmy zajęcia zostanie otwarta w już czerwcu. Dla tych obiektów zostały opracowane (przez MZ i GIS) wytyczne, które poza zachowaniem dystansu czy koniecznością uzywania środków ochrony osobistej określąją ilość osób korzystających z basenu i ograniczają możliwość pływania do 4 osób na tor.
Mając na uwadze powyższe wytyczne, obłożenie pływalni (ilość zarezerwowanych torów) oraz brak możliwości przyjęcia na nasze zajęcia wszytkich klientów, zdecydowaliśmy o zakończeniu zajęć frowncryyell.
Mimo wszystko ufamy, że sytuacja w kraju na tyle się poprawi do września i będziemy mogli wrócić do realizacji naszych kursów pływania. Informacja o ropoczeciu kolejnego sezonu oraz możliwość zapisów pojawi się na naszej stronie pod koniec sierpnia 2020. Serdecznie wszystkich zapraszamy
Rozliczenie zajęć niewykorzystanych
Wszystkich naszych pływaków, tych malutkich i duzych bardzo prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej rozliczenia opłaconych i niewykorzystanych zajęć. Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanego FORMULARZA lub wysłanie informacji mailowej na pro-swim@pro-swiw.pl
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791
Wszystkim naszym pływakom (tym dużym rekinom i małym bąbelkom) życzymy udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku..... wiadomo w wodzie.
 
Chcemy Was również zaprosić do skorzystania z oferty coolSPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2020 cool
WAKACYJNE PŁYWANIE - indywidualne zajęcia w promocyjnych cenach
SPORTOWE WAKACJE PRO-SWIM 2020 - półkolonie dla dzieci i młodzieży 
OBOZY LETNIE PRO-SWIM 2020 - wyjazdowe obozy i kolonie
SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
           .... i do szybkiego zobaczenia
WAKACYJNE PŁYWANIE 2020
Serdecznie zapraszamy na naszą wakacyjną edycję zajęć pływackich. Proponujmey Państwu zajęcia indywidualne w promocyjnych cenach
1 osoba - 45 zł
2 osoby - 60 zł
3 osoby - 75 zł
Cena obejmuję realizację 45-minutowych zajęć indywidualnych z instruktorem. Cena zajęć nie zawiera biletu wstępu na basen dla uczestnika zajęć.
W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoninczy pod numerem 605254791 lub przez formularz zgłoszeniowy ON-LINE.
Aktualne informacje znajdziesz na naszym                                                                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY
   
OBOZY LETNIE PRO-SWIM 2020
 
Szanowni Państwo
W ostatnich dniach MEN, GIS i MZ przedstawiło wytyczne dla organizatorów wypoczynku letniego (https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz) 
Szczegółowo przeanalizowaliśmy wtyczne i z całą pewnością będziemy mogli je w pełni wdrożyć w naszą organizacje i realizację obozów, dlatego też z wielką radością chcemy poinformować, że tegoroczne Obozy Letnie PRO-SWIM 2020 odbędą się planowo.
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wybrane turnusy.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą WAKACYJNĄ OFERTĄ

Aktualne informacje znajdziesz na naszym 

INFORMACJA O WZNOWIENIU ZAJĘĆ PŁYWACKICH PRO-SWIM

Zgodnie z informacja przekazaną przez PRM, w ramach IV etapu znoszenia obostrzeń związanych z COVID-19,  od 6 czerwca będzie możliwość korzystania z basenów. Nie mniej jednak w dalszym ciągu wszyscy czekamy na nowe wytyczne dotyczące funkcjonowania i organizacji zajęć na pływalniach.
Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrekcjami basenów na których realizujemy nasze zajęcia, czekając na  szczegółowe informacje dotyczące wznowienia pracy i zajęć.
Jak tylko otrzymamy zielone światło wracamy do pływania. Wszystkich naszych podopiecznych małych i dużych będziemy informować na bieżąco.
Pozdrawiamy i do zobaczenia na basenie
 
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu          

INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI TEGOROCZNYCH OBOZÓW LETNICH PRO-SWIM 2020

OBOZY LETNIE PRO-SWIM a KORORNAWIRUS
 
Aktualna sytuacja związana z koronawirusem zmienia się bardzo dynamicznie i na obecną chwilę trudno jest ocenić i przewidzieć, co będzie się działo podczas wakacji. Na bieżąco śledzimy aktualne komunikaty Rządu, GIS oraz WHO i mimo niekiedy mało optymistycznych informacji wierzymy, że do wakacji epidemia w naszym kraju wyhamuje na tyle, aby można było bezpiecznie zorganizować nasze obozy.
Z ostateczną decyzją dotyczącą realizacji tegorocznych obozów wstrzymujemy się maja/czerwca, czekając na odpowiednie informację ze strony rządu i innych podległych mu instytucji.
Jako organizatorzy wypoczynku dzieci i młodzieży nasze obozy musimy zgłaszać 21 dni przed rozpoczęciem do Kuratorium Oświaty podlegającym bezpośrednio Ministerstwu Edukacji Narodowej. Przypuszczamy, że do końca maja będzie wydane stosowne oświadczenie dotyczące organizacji tegorocznych obozów i kolonii.  
W związku z powyższym na obecną chwilę zaplanowane obozy letnie PRO-SWIM 2020 nie są odwoływane.
 
W sytuacji gdy:
- w kraju zostanie utrzymany stan epidemii
- region (miejsce) gdzie organizujemy obozy będzie uznane przez władze za zagrażające życiu i zdrowiu
- będzie rekomendacja, zalecenie lub nakaz odwołania wszystkich imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży
będziemy zmuszeni do odwołania naszych obozów wyjazdowych lub zmiany formy ich realizacji, o czym będziemy wcześniej Państwa informować.
Obecnie pracujemy nad przygotowaniem alternatywnej formy wypoczynku wakacyjnego na wypadek „niekorzystnego scenariusza”. Oczywiście będzie to opcja do wyboru dla osób chętnych.
 
Informacja o opłatach za obóz.
Pragniemy poinformować, że zgodnie z Warunkami Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez F.H.U. PRO-SWIM Sebastian Zima oraz obowiązującymi przepisami prawa, organizator ma prawo odwołania w trybie natychmiastowym obozu z przyczyn od siebie niezależnych (epidemie, klęski żywiołowe, działania wojenne) i w takim przypadku każdy klient otrzymuje pełny zwrot wpłaconej kwoty.
 
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu telefonicznego 605254791.
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu      
!!! UWAGA !!! - ZAWIESZENIE NASZYCH ZAJĘĆ PŁYWACKICH
 
W związku z obecną sytuacją epidemioplogiczną, a w szczególności mając na uwadze bezpieczeństwo Nas wszystkich oraz w oparciu o zarządzenia i zalecenia władz wszystkie nasze zajęcia pływackie zostają wstrzymane od dnia 12.03.2020 r. (czwartek) do odwołania.
Podobne decyzje podjęły również obiekty na których realizujemy nasze zajęcia.
Przewidywany termin wznowienia zajęć 25.03.2020 r.  Będziemy informować wszystkich uczestników na bieżąco, obserwując rozwój wydarzeń.
Obecnie trwające edycję zajęć grupowych (kursów pływania) zostaną wydłużone o zajęcia które nie odbędą się wskutek zawieszenia.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu 605254791.
www.pro-swim.pl
Aktualne informacje znajdziesz na naszym profilu     
AUKCJA CHARYTATYWNA DLA JAGODY LITNER "PREZYDENCKIE BOMBKI"
 
Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej dzielnej pływaczki Jagody Litner, która marzy o wyjeździe na Światowe Igrzyska osób z zespołem Downa.
Po wspaniałych sukcesach na Mistrzostwach Polski w pływaniu Sprawni Razem 2019 ( Złoty medal 50m. stylem grzbietowym, brązowy medal 50m. stylem klasycznym i brązowy medal 100m. stylem dowolnym) tym razem będziemy mocno trzymać kciuki za Jagodę podczas występu w Turcji (31st March - 7th April 2020 Trisome Games Multi-sport event, Antalya, Turkey https://www.su-ds.org/events/ )
Szczegóły akcji charytatywnej dla Jagody https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prezydenckie-bombki-bozonarodzeniowa-aukcja-na-rzecz-jagody,nId,3522287
SERDECZNIE ZAPRASZAMY                                                                                                                                                                     
!!! UWAGA !!! - ODWOŁANIE CZWARTKOWYCH ZAJĘĆ 24.10.2019 r.
 
CZWARTEK 24.10.2019 - BASEN RUCZAJ
W związku z awarią instalacji elektrycznej na pływalni przy ul. Strąkowej (Ruczaj) nasze dzisiejsze zajęcia tj. 24.10.2019 zostają ODWOŁANE 😕😩😢😭.
Obecna edycja zajęć zostanie automatycznie przedłużona o jedno spotkanie. Przepraszamy za utrudnienia.
SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ.

NOWY SEZON ZAJĘĆ PŁYWACKICH 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia pływackie w roku szkolnym 2019/2020. Szczegółowy harmonogram oraz lokalizację zajęć podamy po 29 sierpnia 2019 roku. Wówczas rozpoczniemy również zapisy telefoniczne. W tym roku zaplanowaliśmy zajęcia m.in. na: Pływalni w Zabierzowie, Pływalni Kolna w Krakowie, nowej Pływalni na Ruczaju (ul. Strąkowa). Serdecznie zapraszmy do skorzystania z poniższego formularza wstępnej rezerwacji miejsca na zajęcia, która ułatwi nam organizacyjne przygotwanie zajęć. Zapisy i potwierdzenie rezerwacji on-line bedziemy dokonywali telefonicznie od 29 sierpnia 2019 roku. 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ GRUPOWYCH                          KONTAKT 
 
 
                                                                                    SERDECZNIE ZAPRASZAMY

FOTORELACJA Z TEGOROCZNYCH OBOZÓW LETNICH PRO-SWIM 2019

Wakację powoli dobiegają końca a my wracamy myślą do słonecznych chwil na tegorocznych obozach letnich PRO-SWIM 2019. Działo się dużo. Zobaczcie sami nasze obozy w obiektywie (kliknij ikonę)
ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH W SEZONIE 2018/2019
Powoli zbliża się koniec roku szkolnego i również koniec naszych tegorocznych zajęć pływackich. W związku z tym chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za okazane nam zaufanie i całoroczną współpracę. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia spełniły Wasze oczekiwania, a dzieciom przyniosły dużo radości i zadowolenia ze swoich postępów w nauce. Dlatego już dzisiaj pragniemy zaprosić do współpracy w nowym sezonie zajęć, w roku szkolnym 2019/2020.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie do końca czerwca wstępnego zgłoszenia na adres mailowy
pro-swim@pro-swim.pl podając: imię i nazwisko uczestnika oraz proponowany dzień zajęć. Szczegółowy harmonogram oraz lokalizację basenów na których będą realizowane zajęcia w sezonie 2019/2020 będziemy znali w ostatnim tygodniu sierpnia i wówczas rozpoczniemy telefoniczne zapisy oraz potwierdzenia wstępnych rezerwacji przesłanych drogą mailową. 
!!! UWAGA !!! - ODWOŁANIE SOBOTNICH ZAJĘĆ 25.05.2019 r.
 
W związku z awarią krytej pływalni w Zabierzowie nasze sobotnie zajęcia pływackie zostają odwołane. Informację o sposobie odrobienia tych zajęć przekażemy na kolejnych sobotnich zajęciach.
 
SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ.
Mistrzostwa Polski w Pływaniu "Sprawni Razem".

Wspaniałe wyniki naszej podopiecznej Jagody Litner podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu. Ciężka praca zawsze procentuje. Jagoda została Mistrzynią Polski na 50 m stylem grzbietowym i brązową medalistką na 50 klasykiem i 100 stylem dowolnym. Wieeeelkie GRATULACJE
Wyniki dostępne TUTAJ
 
Zdjęcia z Obozu Zimowego PRO-SWIM 2019
 
Serdecznie zapraszamy na naszą fotorelację z tegorocznych obozów zimowych Szczyrk 2019.
Przejdź do GALERII
 
Copyright ©2021 PRO-SWIM Sebastian Zima, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 39446
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem